Czy przez to, że została zamknięta żyła odpiszczelowa, one zanikną?

Stwierdzono u mnie żylaki kończyny dolnej. Żyła odpiszczelowa niewydolna żyła odstrzałkowa wydolna. Ale żylaki wizualnie były na całej długości nogi czyli od pachwiny po samą kostkę wewnętrzną. Zostałam poddana laserowemu usunięciu żylaków. Dzisiaj zdjęłam opatrunek i bardzo się zdziwiłam ponieważ żylaki z dołu nogi w dalszym ciągu są widoczne. Czy przez to że została zamknięta żyła odpiszczelowa one zanikną? Czy będzie musiał być osobny zabieg? Dodam że najbardziej właśnie one mi przeszkadzały i dlatego zdecydowałam się na zabieg nie refundowany zresztą. Bardzo proszę o odpowiedź.

Hodowała Pani zylaki kilkanaście lat, na pewno nie da się ich usunąć w dwa dni z satysfakcjonującym
Efektem estetycznym. Owszem, zylaki na podudziu zmniejszą się, a w razie konieczności zostaną „domknięte” np. skelroterapią. Powodem ich powstania jest nieudolność żyły, która
U Pani została zamknięta.