Czy przeziębienie po stosunku może sugerować HIV?

Witam, mam 23 lata odbyłem stosunek z prostytutką. Wszystko w prezerwatywie, która nie spadła ani nie pękła. Jednak w ciągu 20 dni od stosunku byłem dwa razy przeziębiony. Czy to może być objaw HIV? Bardzo się boję prosze o poradę.

Pana objawy nie sugerują zakażenia HIV. Stosunek w prezerwatywie oczywiście zmniejsza prawdopodobieństwo zakażenia, nie eliminuje je jednak na 100%. Całkowitą pewność daje abstynencja płciowa lub współżycie z jedną wierną, kochającą osobę. 6 tygodni po stosunku może pan wykonać badanie serologiczne krwi i przekonać się na 100% czy nie doszło do zakażenia.