Czy przy anemii możliwe jest chirurgiczne usunięcie tatuażu?

Nie wiem jaki jest stopień anemii ani jaki ma być zakres usunięcia tatuażu!!! Proszę szukać odpowiedzi u osoby , która podejmuje się usunięcia tatuaża lub u lekarza rodzinnego! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - jak najbardziej tak.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski chirurg ogólny, gastrologiczny, proktolog, Kraków