Czy przy arcinoma tricholemmale jest ryzyko wznowy?

miałam wycięty guzek o średnicy 0,2 cm. Po otrzymaniu badania histopatologicznego w rozpoznaniu mam napisane carcinoma tricholemmale wycięty w całości z najwężyszm marginesem 0,2mm. Przeczytałam,że szanse na wznowę przy takim marginesie są znacznie większe niż przy marginesie 0,4 mm. Czy powinnam poddać się kolejnemu zabiegowi? Nie chce dopuścić do wznowy.

Witam , proszę omówić szczegółowo sprawę z operatorem , gdyż wydaje mi się ,że przeczytane przez Panią w net-cie informacje nt.marginesu wycięcia są nieprawdziwe! z.żurawski