Czy przy astmie oskrzelowej można wykonać makijaż permanentny?

Czy przy astmie oskrzelowej i stosowaniu Pulmicort turbuhaler 200 mcg/dawkę i oxis turbuhaler 9 mcg/dawkę można wykonać makijaż permanentny brwi? Dodatkowo jest brany axtil na nadciśnienie tętnicze, ale jest ono unormowane.

Lek. Paweł Szadkowski

Ww. leczenie nie jest przeciwwskazaniem do takiego zabiegu kosmetycznego.