Czy przy atopowym zapaleniu skóry można stosować izotretynoinę?

Witam. Czy są przeciwwskazania do stosowania izotretynoiny w przypadku atopowego zapalenia skóry? Glownie twarz (faldy nosowo-policzkowe, miejsca pod oczami oraz powieki) Jeśli tak, to jakie? Czy kuracja może być przeprowadzona w pełni? I czy może okazać się nieskuteczna (nawrót trądziku po skończonej kuracji?) Na twarz stosuję maść Protopic 0,1%.

zapraszam do centrum Damiana każdy wtorek ał zjednoczenia 36 godziny 14-19

generalnie trzeba porozmawiać mogą być interakcje między tymi lekami