Czy przy braku miesiączki jest możliwość zajścia w ciążę?

Dzien dobry mam 32 lata mialam 28 lat kiedy stracilam miesiączke czy przy braku miesiączki jest mozliwosc zajscia w ciąze bardzo chcieli bysmy z mezem zostac rodzicami

Szanowna Pani to zależy z jakiego powodu Pani nie miesiączkuje. Brak miesiączki może wynikać z zaburzeń hormonalnych co może uniemożliwić zajście w ciążę. Pozdrawiam