Czy przy braku rozwoju pęcherzyka istnieje szansa na rozwój ciąży?

Wykonałam test ciążowy na którym pokazała się bardzo jasna kreska (ostatnia miesiączka 24.12 ale cykle nieregularne).We wtorek (07.02) pojechałam do ginekologa, który potwierdził ciążę na USG było widać pęcherzyk 3,39mm. Jednak lekarz mówi że patrząc na datę miesiączki ciąża jest za mała.Po 3 dniach ponownie wykonał mi USG niestety pęcherzyk nadal ma 3,39mm.Biorę Luteinę 100mg 2x1.Za 3 dni kolejne USG ale ciąża obumarła, czy jest jakaś szansa na jej rozwój czy faktycznie ciąża na pewno obumarła?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli gienkolog nie widzi pęcherzyka lub on nie rośnie to niestety nie ma szans na jego rozwój.
Pozdrawiam