Czy przy braniu duloksentyny 30mg i kwetiapiny 50mg dziennie mogę wypić piwo?

Czy przy braniu duloksentyny 30mg i kwetiapiny 50mg dziennie moge wypic piwo?

Przy przyjmowaniu tych leków picie alkoholu- piwo to też alkohol- jest przeciwwskazane, jeśli chcesz okazyjnie wypić alkohol, to należy zrobić przerwę w przyjmowaniu leków - dobę przed i dobę po wypiciu alkoholu.