Fromilid uno 500 na ból ucha a przyjmowanie Ibupromu?

Witam, mam pytanie dotyczące łączenia leków Fromilid i Ibuprom. Czy przy braniu Fromilid uno 500 na ból ucha mogę zażyć Ibuprom przeciwbólowo? Czytałam ulotkę leku Fromilid uno i nie znalazłam tam informacji, które mogłyby wskazywać na niepożądane skutki przy jednoczesnym stosowaniu Ibupromu. Zawsze jednak boję się łączenia leków i wolę chyba dopytać. Czy Fromilid uno 500 i Ibuprom można bez problemu brać jednocześnie? Oczywiście nie chodzi mi o ciągłe przyjmowanie dwóch leków, raczej Ibuprom byłby stosowany przeze mnie tylko sporadycznie, przy bardzo silnym bólu. Przy okazji chciałabym również dopytać o skuteczność leku Fromilid uno 500. Czy faktycznie jest szansa, że pomoże mi on z bólem ucha? Jakie jest jego działanie? Czy może powodować jakieś niepożądane skutki uboczne? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi w mojej sprawie. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Zastosowanie Fromilidu z Ibupromem nie powinno wywołać interakcji.