Czy przy braniu Kaldyum, Enkortonu i Controloc należy brać osłonowe tabletki?

zapomnialam zapytac mojego lekarza czy przy braniu Kaldyum,Enkortonu,Controloc nalerzy brac oslonowe tabletki

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli chodzi pani o osłonę żołądka to Controloc pełni m.in. taką funkcję. Jeśli miała pani na myśli coś innego to najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.