Czy przy chorobach błędnika występują nudności i wymioty?

Witam!Czy przy jakich kolwiek chorobach blednika zawsze są nudności i wymioty?I przy problemach z kręgami szyjnymi lub żyłami szyjnymi? Chodzi o zawroty glowy.czy mozna je jakoś odróżnić ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przy wszystkich tych schorzeniach mogą wystąpić takie dolegliwości. Aby wykluczyć pochodzenie błędnikowe proszę udać się do laryngologa.
Pozdrawiam