Czy przy ciąży bliźniaczej i problemach z kręgosłupem będę rodzić siłami natury czy przez cesarskie cięcie?

Witam. Jestem w ciąży bliźniaczej dopiero 7tc więc początek, ale na ostatniej wizycie u ginekologa zapomniałam zapytać, Bo mam problemy z kręgosłupem który na codzień już boli i stwierdzone wadę a dokładnie szczelinę łuku S1 i zniesienie fizjologiczne lordozy. Czy w takim przypadku będę rodzic siłami natury czy przez Cesarskie Cięcie?

Szanowna Pani, ciężko ocenić z poziomu portalu. Najlepiej będzie jak skonsultuje się Pani ze swoim ginekologiem. Często ciąża bliźniacza jest sama w sobie wskazaniem do CC.