Czy przy częściowej niedrożności jajowodów jest szansa na ciążę?

Witam, po badaniu SIS sonoHSG ginekolog stwierdził u mnie obustronną niedrożność jajowodów, następnie badanie HSG wykonane przez innego lekarza doprowadziło do częściowego udroznienia prawego jajowodu, lewy nadal niedrożny. W związku z powyższym chciałam zapytać czy jest jakaś szansa na ciążę bądź czy mogę podjąć inne działania celem udrożnienia jajowodów oraz jak duże jest ryzyko ciąży pozamacicznej?

Lek. Tomasz Budlewski

Szansa jest lecz raczej nie wielka . Proponuje udac się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu