Czy przy lekach Escitalopram 20mg, Propranolol 20mg i Ketler 50mg mogę brać Hydroxyzynium na napady lęku??

Witam czy przy lekach Escitalopram20mg propranolol20mg i ketler50mg moge brac hydroxyzynium na napady lęku??

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Z mojej strony, zdecydowanie Panu odradzam!

Jakiekolwiek zmiany/modyfikacje, związane z aplikacją zaleconych przez Lekarza farmaceutyków, potrzeba skonsultować z Lekarzem prowadzącym, do czego Pana inspiruję.

Do rozważenia, przez Pana, równolegle z farmakoterapią, podjęcie psychoterapii, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, co byłoby dla Pana komplementarną oraz efektywną formą terapii.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605