Czy przy łupieżu rumieniowym mogą wystąpić czerwone guzki wyczuwalne na mosznie lub jądrach?

witam czy pry łupieżu rumienioym mogą wystapic tak jakby czerwone guzki wyczuwalne pod palcami rozsiane np. na mosznach i jądrach?????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany nie pasują do obrazu łupieży rumieniowego. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza.