Czy przy nadczynności tarczycy i żylakach na nogach poród może odbyć się siłami natury?

Dzień dobry. Jestem w 14 tc, mam nadczynność tarczycy i żylaki na nogach. Pierwszy poród miałam cc (zagrażająca zamartwica). Chciałabym aby drugi poród był sn. Jakie mam szanse aby drugi poród odbył się siłami natury?

Proszę temat przedyskutować z ginekologiem prowadzącym ciążę. Sugeruję, ze względu na żylaki, całą ciążę, poród i połóg nosić pończochy II klasy ucisku, podczas siedzenia i pionizacji.