Czy przy nadwadze jest szansa na ciążę?

Witam mam 27lat i od 6 nie mam okresu.byłam już u różnych lekarzy robiłam badania wszystkie wychodzą dobrze, mam spora nadwagę i lecze się na nerwice bardzo się boję że przez to nie będę mogła mieć dzieci proszę mi pomóc poradzić co mam jeszcze zrobić bo to doprowadza mnie do depresji

Szanowna Pani,
zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna jako skuteczna metoda zaburzeń lękowych oraz zastosowanie diety warzywno dr Ewy Dąbrowskiej, polecam książkę: "Ciało i ducha ratować żywieniem". Pozdrawiam serdecznie