Czy przy niskim pulsie powinnam brać tabletki Bibloc?

Dzień dobry. Mam 24 lata, wzrost 171 cm, waga 108 kg (w ciągu ostatnich miesięcy zrzuciłam 11kg). Na stałe biorę leki Bibloc 2.5 mg, Vivace 5 mg - z powodu zbyt wysokiego cisnienia oraz pulsu. Oprócz tych tabletek biorę jeszcze Dexilant 60 mg poniewaz cierpię na refluks, zapalenie żołądka i przepuklinę wślizgową. Moje tętno od zawsze kiedy pamiętam wynosiło >110, od maja zeszłego roku biorę tabletki i zazwyczaj mam 80-90 uderzeń na minutę. Od kilku dni obserwuje zawroty głowy, problemy z zasypianiem, od kilku dni również puls zaczął powoli spadać, najpierw 60-70, natomiast dzisiaj przez cały dzień mam 50, 52, 56 (przy ciśnieniu 130/80). Niestety dziś już nie mam możliwości skonsultować się z lekarzem rodzinnym, a nie wiem czy w takiej sytuacji brać tabletkę Bibloc. Troszkę się obawiam, że puls może jeszcze bardziej spaść. Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę Ew udać się na izbę przyjęć lub sor po zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć