Czy przy obfitym okresie jest możliwość ciąży?

Pomocy !!! Obawiam sie ciazy, moj pierwszy i ostatni stosunek byl 26.09 z prezerwatywa ( nie pekla) wiele razy robilam test ciazowy - wszystkie negatywne. Dostalam dwa razy okres 04.10 i dopiero 2.12. Okres byl obfity. Jest mozliwosc ciazy. Mam wiekszy brzuszek ale mam nadzieje ze to moja psychika i nie jestem. Dzis test tez byl negatwny,ale po 9 godzinach zobaczylam cien drugiej. Martwie sie ze moge byc !! Byla bym teraz w 3 msc. Pomocy !!

Pytanie dla lekarza ginekologa, nie psychiatry seksuologa. Wskazana wizyta u lekarza ginekologa-położnika. Pozdrawiam. JW, Poznań.