Czy przy padaczce można wykonać tatuaż?

Dzień dobry, mam pytanie jeżeli chodzi o przeciwwskazania do robienia tatuażu. Jeżeli mam padaczkę ale od 9 lat nie miałam już żadnych ataków , problemów i biorę leki i jest wszystko dobrze. To nadal nie mogę zrobić sobie tatuażu? Mimo że od lat jest wszystko dobrze. A może musiałabym mieć zaświadczenie od lekarza? Jeżeli to są miejsca, które byłyby nieruchome podczas tatuowania. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!
Padaczka nie jest przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów kosmetycznych typu tatuażu. Jednak należy się liczyć z możliwością zadziałania bodźca bólowego jako czynnik spustowy, czyli może wystąpić na drodze odruchowej pełny, poronny lub czynnościowy napad drgawkowy.
Pozdrowienia
W. Łuczkowski.