Czy przy podanych wynikach można wykonać zabieg w znieczuleniu ogólnym?

Witam, Mam endometriozę w bliźnie po cc. 7.10.2018 r. miałam się zgłosić do szpitala na zabieg operacyjny w znieczuleniu ogólnym, jednak do tego nie doszło, ponieważ dostałam okres i nie miałam aktualnego wyniku tsh a choruję na niedoczynność tarczycy (czy w szpitalu nie mogliby zrobić mi tsh?). Termin mi przepadł. Zostałam poinformowana, że tsh musi być w normie bo inaczej anestezjolog nie da mi znieczulenia. Zrobiłam dzisiaj wyniki. Oto one: tsh - 4,460 (0,270-4,200) ft3 - 2,36 (2,00-4,40) ft4 - 1,15 (0,03-170). Czy mając takie wyniki mogłabym mieć przeprowadzony zabieg w znieczuleniu ogólnym? Jakie musiałabym mieć wyniki żeby nie doszło do zabiegu?

Lek. Paweł Szadkowski

W takiej sytuacji wszystko zależy od anestezjologa. Może wymagać, aby TSH było w normie, czyli poniżej 4,2.