Czy przy przepuklinie pępkowej można korzystać z masażu bańką chińską?

Witam wam od kilku lat przepuchlinę pępkową chciałam zapytać czy w związku z tym mogę skorzystać z masażu bańka chińska brzucha? Czy raczej nie powinnam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza chirurga ogólnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie , nie sadze aby powyzsze były wskazana bardziej przeciwwskazanie