BioleVox Complex a picie alkoholu

Dzień dobry. Od pewnego czasu przyjmuję BioleVox Complex. Biorę ten suplement dwa razy dziennie, pomaga na moje dolegliwości, więc nie chciałabym przerywać kuracji. Jednak teraz mam pewną wątpliwość, bo czeka mnie impreza na zakończenie klasy maturalnej. Wiadomo - będzie na niej alkohol itp. Chciałabym zapytać czy przy przyjmowaniu suplementu diety BioleVox Complex dwa razy dziennie można jednorazowo spożyć alkohol na imprezie? Generalnie nie miałam do tej pory tego problemu, bo rzadko piję alkohol, raczej zostawiam to sobie tylko na specjalne okazje. A właśnie impreza na koniec szkoły jest taką okazją :) Czy mogę z niej w pełni skorzystać i napić się alkoholu podczas przyjmowania BioleVox Complex? Zaznaczam, że nie chodzi mi o jakąś ogromną ilość alkoholu, nie zamierzam obudzić się pod stołem dwa dni później - chodzi mi raczej o taką normalną ilość żeby się lepiej bawić :) Proszę o poradę. Pozdrawiam :)

Dzień dobry,
Nie ma danych, które wskazywałyby, że nie można. Także producent na ulotce nic takiego nie zawarł.