Czy przy stosowaniu Clonazepanu można jeździć rowerem?

WITAM.MAM PYTANKO CZY PRZY STOSOWANIU CLONAZEPANU 2MG.DZIENNIE I 20MG REXETINU MOŻNA JEŹDZIĆ ROWEREM PO OKOŁO 20KM DZIENNIE I CHODZIĆ NA SIŁOWNIĘ?CZY MOGĘ OD KLONAZEPANU DOSTAĆ JAKIEJŚ ZAPAŚCI.MAM 37 LAT,NERWICĘ LĘKOWĄ,DEPRESJĘ I FOBIĘ SPOŁACZNĄ.3 TYGODNIE JUŻ BIORĘ REXETIN I NIE WIDZĘ JAKIEJŚ WIĘKSZEJ POPRAWY.ALE NA SZCZĘŚCIE SIŁOWNIE MAM W DOMU :)

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana do świadomego wsłuchiwania się swojego organizmu, w taki sposób, żeby aktywność fizyczna sprawiała Panu tylko przyjemność, a nie zadaniowość...

Życzę Panu tylko radości z aktywności,
Irena Mielnik-Madej