Czy przy stosowaniu glyco A można stosować używane dotychczas żele na trądzik?

Witam. Czy przy stosowaniu glyco A (peelingu z kwasem glikolowym na noc) można stosować używane dotąd żele na trądzik tj. Duac oraz differin? Jeśli tak to w jakoej kolejności i w jakim odstępie czasowym?

Zabieg peelingu oraz leki przeciwtrądzikowe działają synergistycznie.
Ponowne włączenie leków proponuję moim pacjentom po ok tygodniu od zabiegu złuszczania .W przypadku zaczerwienienia skóry po ponownym włączeniu leków stosowanie ich co drugi dzień.