Czy przy stosowaniu Letroxu można mieć zawroty głowy?

czy po letroxie mozna miec zawroty głowy, robiłam tk nic nie wykazał wszystko w porzadku, czy to musi troche czasu upłynac zeby organizm przyzwyczaił sie do hormonów sa dni ze moge przenosic góry a sa dni ze nie moge wstac z łózka do tego mam zawroty głowy i ból głowy i oczu po kilku godzinach ustepuje ale chwilami czuje sie jak na karuzeli i z badań tez nic nie wychodzi nie wiem czy to kiedys wróci do normalnosci juz troche ustapiły dretwienia nóg i rak ale za to bola miesnie

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , endokrynologiczna
Do pełnej oceny stanu ogólnego i neurologicznego, wyników badań, obciążeń, stosowanych leków, nastroju....
Pozdrawiam