Czy przy stosowaniu tabletek dopochwowych można uprawiać seks?

Witam, proszę o informację na temat współżycia z partnerem w trakcie zażywania tabletek dopochwowych. Zastosowanie 2 tabletki na tydzień (6 tabletek w opakowaniu). Dziękuję.
ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Same tabletki nie stanowią przeciwskazania do uprawiania seksu. Może nim być powód ich stosowania. Jeżeli doświadcza Pani infekcji bakteryjnej, proszę przed stosunkiem zadbać o higienę intymną swoją i partnera.

Pozdrawiam serdecznie!