Czy przy suchym zębodole może utrzymywać się ból o różnym natężeniu?

Witam. Czy przy sluchy zebodole moze utrzymywac sie bol o roznym natezeniu do czasu zasklepienia dziury? Mialam 3x czyszczony zebodol zalozony nipas. Lekarz mowil ze jak rozboli to brac juz doraznie ibuprofen. Natomiast slyszalam opinie ze powinno si3 czyscic do czasu ustapienia bolu calkiem.

Witam. Tak naprawdę to powinno się znieczulić i okrwawić zębodół. I byłoby​ po sprawie bez konieczności zażywania leków przeciwbólowych i straty czasu na dodatkowe wizyty. Zawsze stosuje ten zabieg i z tego co pamiętam to miałem tylko jedną pacjentkę u której musiałem to powtórzyć, gdyż skrzep się nie utrzymał. W pani sytuacji zastosowałbym środki działające miejscowo np żele lub spreje antyseptyczne że środkiem znieczulającym np. Dentosept A , ostatnio używałem dentosept fast na zapalenie gardła i się zdziwiłem bo ma przyjemny smak i też działa znieczulająco dlatego mogę polecić. Pozdrawiam