Czy przy takich wymiarach dziecka możliwy jest poród naturalny?

Dzień dobry, proszę mi powiedzieć czy przy takich wymiarach możliwy jest poród naturalny: 22 miedzykolce 25 miedzygrzbietowe 30 miedzykretazowe 18 sprzezna Proszę o szczerą opinię. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze bardziej zależy od wielkości dziecka. Czyha ze lekarz ginekolog określi iż miednica jest zwężona to wtedy powinno być cięcie cesarskie