Czy przy takich wynikach badania nasienia jest szansa na ciążę?

Witam! Razem z mężem staramy się o potomka, jednego już mamy ma 4 latka. Dzisiaj odebraliśmy wyniki nasienia od męża wyszły kiepsko Morfologia Plemniki prawidłowe 1,03% Plemniki nieprawidłowe 98,87% Stwierdzenie:Teratozoospermia Wady główki 96,91% Wady wstawki 36,08% Czy jest szansa na zajście w ciążę czy pozostało nam tylko in vitro ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że u męża konieczne jest odpowiednie leczenie a następnie będzie można się starać, konieczna wizyta u lekarza urologa.