Czy przy takich wynikach mogę starać się o dziecko?

Dzien dobry moglabym prosic interpretacje wynikow dodam ze mam 27 lat i chcemy z mezem starac sie o dziecko TSH III generacji - 1.755 uU/mL FT3- 3,80 pg/mL FT4- 1,12 ng/dL Toxoplazmoza IgG <5,00 IU/mL Toxoplazmoza IgM- 0,03 S/CO Rozyczka IgG- 33,2 IU/mL Rozyczka IgM- 0,12 S/CO CMV IgG- 1,94 S/CO CMV IgM - 0,227 S/CO Helicobacter pylori IgG < 0,40 U/mL planujemy z mezem ciaze czy przy tych wynikach bedzie to mozliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.