Czy przy takich wynikach w 26tc mogę się obawiać cukrzycy ciążowej?

Witam:),jestem w 26 tyg ciąży ,bylam w zeszłym tyg na badaniu obciążenia glukozą wyniki mam takie:na czczo 4,80 mmol/l po 60 min 8,22mmol/l po 120 min 8,41mmol/ czy mogę się obawiać cukrzycy ciążowej z góry dziękuję za odpowiedź

Obecnie wynik jest prawidłowy. Po 2h - blisko górnej granicy normy. Powtórzenie do rozważenia w przypadku, gdyby ginekologowi się coś nie podobało ( zbyt szybki przyrost dziecka). Pozdrawiam