Czy przy takiej wadzie trzeba na stałe nosić okulary?

Witam! Jestem mężczyzną w wieku 38 lat, wybrałem się do okulisty ponieważ zaczęły męczyć mi się oczy szczególnie podczas dłuższej jazdy samochodem, a także wieczorami. Od lekarza okulisty dostałem receptę (OP plus 0,75 ; OL plus 0,75 oraz kod H52) Czy przy takiej wadzie trzeba na stałe nosić okulary? Pozdrawiam Tomasz

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że lepiej nosić okulary, po prostu jak się będzie Pan się czuć.