Czy przy takim ustawieniu kości mogę chodzić na siłownię?

Witam. Czy przy taki ustawieniu kości moge chodzić na siłownie, a jeśli tak, to których ćwiczeń nie wolno mi wykonywać? http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/7/12/8803883_Koci1.png Dodam, ze miałem wydłużane ścięgno achillesa i nie zginam stopy do góry tak mocno, jak moge zginać drugą stopę. ( przy przysiadzie pięta stopy na rtg sie odrywa od podłoża) Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tylko po konsultacji lekarza ortopedy . Czy było proponowane jakieś leczenie ?