Czy przy takim wyniku spieszyć się z odstawieniem dziecka od piersi?

Witam, mój wynik badania CA 125 - 9,13 U/ml L-0,00 H-35,00 Norma- N Proszę o interpretację. Kilka dni temu Pani ginekolog stwierdziła że potworniaka. Karmie dziecko piersią, czy przy takim wyniku spieszyć się z odstawieniem dziecka od piersi?

Witam , trudno jest mi uwierzyć , że ginekolog rozpoznała potworniaka i nie dała żadnych zaleceń!?!?! Prosze koniecznie udać sie na ponowną konsultacje i szczegółowe ustalenie dalszego postępowania!!! z.żurawski