Czy przy tych objawach powinnam zrobić tomografię?

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem, mianowicie mam poczucie kołysania się, lekkich zawrotów głowy a wraz z tym nudności i dzwonienie w uszach. Do tej pory jedynie na tle nerwowym bolała mnie głowa. Nadmienię, że również mam poczucie ucisku na zatoki i bardzo swędzą mnie uszy w środku. Wg większości portali mogą to być problemy związane z nowotworami... Jakie badania wykonać, czy badanie krwi coś wykaże? Czy od razu lepiej zrobić tomografie?

Szanowna Pani, najpierw proponuję udać się do neurologa a następnie wykonać badanie obrazowe