Czy przy utracie wagi maleje biust?

Witam, mam 19 lat i około 165cm wzrostu, przez bardzo długi okres ważyłam 50kg, przez ostatni czas (rok-pol roku) przytyłam i wazę ok 56 kg. Chciałabym zgubić trochę kilogramów, około 3/4kg. Czy stosowanie diety czy chodzenie na siłownie będzie lepsze? Czy przy takiej utracie wagi zmaleje mi biust? Bo ostatnio znacznie się powiększył i nie chciałabym tego zmieniać.

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, zazwyczaj utrata wagi wpływa również na zmniejszenie się biustu. Najlepiej połączyć dwie rzeczy, ćwiczenia i dietę.