Czy przy wzroście 170 cm i wadze 95 kg kwalifikuję się do operacji zmniejszenia żołądka?

Mam 44 lata wzrost 170 waga 95 czy kwalifikuje się do zmniejszenia żołądka

Witam serdecznie,
o zakwalifikowaniu do operacji zmniejszenia żołądka decyduje lekarz na wizycie po zebraniu szczegółowego wywiadu i odpowiednich badaniach. Jednak nie wydaje mi się aby ta operacja była Pani potrzebna bo to ostateczność. Czy próbowała Pani stosować dietę? Czy była Pani u dietetyka który ułożył indywidualny jadłospis?
Nie waży Pani bardzo dużo jak na swój wzrost co by nie można było tego zrzucić poprzez dietę. Proszę sie nad tym zastanowić. Po operacji schudnie Pani ale skóra nie będzie ładnie wyglądać i niczego się Pani nie nauczy. Poprzez operację nie zmieni Pani sowich nawyków żywieniowych.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk