Czy przy Xalreto można robić tatuaż?

Podczas przyjmowania xarelto nie jest "wskazane" robienie tatuażu, ale czy jest to równoznaczne z zakazem robienia czy nie? Przyjmuję 20mg od roku, wiem że krwawienie jest duże przy małych skaleczeniach, jednak nie wiem czy tatuaż jest na tyle głęboką ingerencją w skórę, żeby był to bezwzględny zakaz.

Witam, wykonanie tatuażu nie jest zakazane, może Pani wykonać na własną odpowiedzialność