Czy przy zaburzeniach miesiączkowania wskazane jest wykonanie USG?

Dzień dobry!Mam problem z miesiączkowaniem, w zeszłym roku miałam je tylko w styczniu i grudniu. We wcześniejszych latach zdarzało mi się nie miesiączkować kilka miesięcy ale też mieć miesiączki po kilka tygodni. Byłam u ginekologa 2 lata temu, ale stwierdził, że wszystko w porządku. Tylko że nigdy nie miałam zrobionego USG czy jest sens iść jeszcze raz do lekarza zrobić to badanie czy nie jest aż tak istotne? Choruję na niedoczynność tarczycy i lekarz stwierdził, że to może być przyczyną.

Radzę poszukać dobrych specjalistów endokrynologa i ginekologa, wtedy nie będzie musiała Pani zadawać takich pytań na forum, bo porządny lekarz wszystko wyjaśni Pani na wizycie. Pozdrawiam