Czy przy zaburzeniach nerwicowych może pojawić się depresja?

Mam stwierdzone zaburzenia nerwicowe.Biorę na noc jedną 1/3 Trititico,lecz tam gdzie pracuję czuję się bardzo dziwnie sam nie wiem jak to opisać czuję typowy stan odrealnienia tzn wiem gdzie jestem itp ale miewam taki stan typowo depresyjny to jest dosyć męczące lecz jeśli jestem w innym dowolnym miejscu czuję się wyśmienicie mam dobry humor chęci do wszystkiego zero smutku itp.Czy to miejsce na Mnie aż tak złe działa czy to objaw nerwicowy? Dodam że nie mam żadnych zwidów oraz słyszenia głosów

Witam,

zalecałabym konsultację i diagnostykę psychiatryczną, w celu ustalenia adekwatnego leczenia farmakologicznego, pomoc uzyska Pan w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana
Aby rzetelnie odpowiedzieć na Pana pytanie,
musiałabym przeprowadzić z Panem
wnikliwy wywiad by zbadać okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pana problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą
oraz psychologiem lub psychoterapeutą, który dotrze
do źródeł Pana dolegliwości i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany,
a także wyleczy Pan zaburzenia nerwicowe.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl