Czy przy złamanej nodze można wykonać konizację szyjki macicy?

witam, odebralan wynik kolposkopio CIN II, mam bardzo pilnie zgłosić do szpiala na konizacje szyjki, problem w tym ze mam noge w gipsie (lekkim syntegycznym) od uda po samą kostkę, lelarz mowi że muszę zaczekać 8 tygodni aż zdejma gips. Obawiam się czy przez 2 miesiace zmiana może się pogorszyć??? czy te 2 miesiace jest dlugi czas żeby z tym czekać??

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś leki Pani przyjmuje? jakie dokładnie złamanie? konieczna jest wizyta u ginekologa, proponuje zgłosić się do szpitala, tam lekarz zdecyduje o dalszym postępowanie, z gipsem lub też oczekiwanie do zdjęcia gipsu.