Czy przybranie na wadze jest wynikiem stosowania leku Paroxinor?

mam stwierdzona depresje.2 lata bralam paroxinor przytylam 20 kg czy to dzialanie leku.

Dzień dobry,

niestety przybieranie na wadze jest dosyć częstem działaniem niepożądanym paroksetyny (Paroxinor). Warto byłoby wdrożyć odpowiednią dietę i regularną aktywność fizyczną co pozwala na ograniczenie wagi.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl