Czy przyczyny bólu szyi można zdiagnozować za pomocą badania RTG?
Witam, odebrałam opis rtg w którym wyczytałam co następuje: kręgosłup szyjny o zniesionej fizjologicznej lordozie. zwężona przestrzeń międzytrzonowa c5-c6 z osteofitycznymi wydłużeniami krawędzi trzonów. W odcinku lędzwiowo-krzyzowym widoczny jest kręg przejśiowy , prawdopodobnie lumbalizacja th12. Mam ogromny ból szyjny, nie mogę spać, bół w krzyżu lędźwiowym tez jest nie do wytrzymania.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego