Czy przyjmowanie kilku leków psychotropowych nie wywoła jakichś komplikacji?

Czy przyjmowanie razem leków : duloksetyna, buspiron i perazyna nie wywoła jakich interakcji, leki od psychiatry,?

Lek. Paweł Szadkowski

Oczywiście im więcej leków przyjmuje dana osoba, tym większe ryzyko działań niepożądanych, natomiast zapewne nie przyjmuje Pani tych leków bez powodu - skoro lekarz psychiatra tak zalecił, powinna się Pani do tego zastosować. Gdyby pojawiły się jakieś objawy niepożądane, proszę zgłosić się do lekarza. W leczeniu psychiatrycznym często łączy się kilka leków o różnym działaniu.