Czy przyjmowanie leku na infekcje intymne może zaszkodzić płodowi?

Witam serdecznie. 3 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wcześniej zużyłam 2z3 tabletek Gynoxin Optima nie wiedząc zupełnie o moim odmiennym stanie. Proszę o informację czy powinnam się martwic o stan mojej ciąży bo po przeczytaniu ulotki nie mam wątpliwości ze nie powinnam stosować tego leku.Co może grozić maleństwu???Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna odpowiednia obserwacja proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże