Czy przyjmowanie Thyrosanu jest konieczne?

Jestem w 19 tyg ciąży. TSH <0,005, FT4 1,73, FT3 4,39. Brak guzów na tarczycy. Endokrynolog zlecił przyjmowanie thyrosanu 50 i za miesiąc powtórzenie badań oraz zbadanie przeciwciał, Trab, morfologia. Drugi endokrynolog nie zlecił przyjmowania żadnych lekarstw, również powtórzenie badań za miesiąc. Czy przyjmowanie thyrosanu jest konieczne?

Lek. Michał Lenard

Osobiście sugeruję Pani przyjmowanie Thyrosanu zgodnie z zaleceniami pierwszego lekarza. Jako, że jest Pani w ciąży, gospodarka hormonalna powinna być tak wyrównana, jak tylko to możliwe. Pozdrawiam!