Czy przyrost b-HCG jest prawidłowy u 32-latki?

Witam a wiec tak od 29.01 plamilam 31 mialam krwawienie ktore trwalo 1 dzien i pozniej przez pare dni znowu plamienie sladowe ilosci 7 lutego wykonalam test ciazowy wyszedl pozytywny w tem sam dzien beta wieczorem wyniosla 129,54 10 lutego powtorzylam bete 339,33 a 12 beta 577,41 i 15 lutego 1408,01 czy przyrost jest prawidlowy kiedy bedzie cos widac na usg dziekuje

Przyrost betaHCG jest prawidłowy i myślę, że powinien pęcherzyk ciążowy już być widoczny w badaniu USG przezpochwowym.