Czy przyrost b-HCG nie jest za niski?

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 05.06.2010. Owulacja była 18 czerwca, potwierdzona monitoringiem. 07.07. b-HCG z krwi wyniosło 1002, natomiast 48 godz. później, tj. 09.07. - 1484. Czy ten przyrost nie jest zbyt niski? Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż do lekarza jestem umówiona dopiero za 2 tygodnie, a strasznie się martwię, gdyż o ciążę starałam się dość długo. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań - przykro nam, nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i Twoją historię, będzie mógł właściwie ocenić sytuację.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl